Elektronik Sigara Aroması Nasıl Seçilir?

Tütün sigarasına alternatif olarak üretilen ve son dönemlerde yaygın bir kullanım özelliği kazanan elektronik sigaralar doğru aromalar ile kullanıcısına keyifli bir deneyim yaşatır. Bu doğrultuda hazırlanan likit ve heets aromalar her geçen gün farklı lezzet ve tatlarla geniş bir ürün yelpazesine sahip oluyor. 

E sigara cihazınız için VG oranı yüksek likit tercihi yapmanız oldukça önemlidir. Çünkü bitkisel gliserin oranı yüksek olan likitler yoğun buhar özelliğine sahipler. Aynı zamanda VG bazlı likit kullanımı boğaz tahrişine neden olmaz ve kolay bir kullanım sağlar. Verimli bir elektronik sigara keyfi için heets marka aroma ve premium likitler tercih etmeniz keyifli bir içim deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Salt Likit Nedir?

Bir likit türü olan salt likit içerisinde nikotin tuzu olarak adlandırılan madde yer alır. Salt likidin en önemli özelliği tütün sigarası deneyimine yakın bir tat ortaya koymasıdır. Bu durum elektronik sigara kullanıcılarında büyük bir memnuniyet yaratır. Salt likit normal kullanılan likitleri oranla daha yumuşak bir içim keyfi verir.

Likit dünyasına farklı ve yenilikçi bir tat getirmeyi başaran salt likit güvenilir bir özelliğe sahip olduğu için daha çok tercih edilmeye başlandı. Yoğun bir heetsaroma tadına sahip olan salt likitler uzun ömürlü raf ömrüne sahipler. Bu nedenle depolarda sorunsuz bir şekilde saklanabilir.

Salt Likit İçeriğinde Bulunan Maddeler

Salt likit içerisinde nikotin tuzu ve benzoik asit bulunur. Sağ ol tuzlu daha çok gerçek tütün yapraklarından elde edilir. Bu yönüyle bu nikotin tuzları vücutta kolay bir emilim göstererek rahatsızlık vermez. Boğazda tahriş, acılık ve yakma gibi sorunlara yol açmadığı için salt likit son dönemlerde daha çok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Ayrıca salt likit içerisinde bulunan nikotin tuzu tıpkı tütün sigarasını taklit eden bir tada sahiptir. Böyle bir tadın oluşmasında etkili olan diğer bir madde ise benzoik asittir. 

Benzoik asit yardımıyla nikotin tuzu daha hızlı buharlaşır ve içerisindeki PH seviyesi yumuşak hale gelir. Kaliteli bir hizmet için https://www.elektroniksigaravip3.com/urunler/iqos-heets.html yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *